Projektowanie wnętrz Warszawa

PRW Design jest renomowaną pracownią projektową, która posiada bogatą ofertę, nie tylko projektową, ale również realizacji „pod klucz”. Tworzymy projekty wnętrz dla Klientów indywidualnych oraz komercyjnych. Cenimy oryginalność, wykorzystujemy nowoczesne trendy, prostą formę nie zapominając o funkcjonalności i ergonomii. Architekt wnętrz dostępny jest dla Inwestora na każdym etapie projektu i realizacji. Szeroka oferta usług oraz ogrom proponowanych możliwości z całą pewnością pozwoli Państwu urzeczywistnić marzenia dotyczące własnej przestrzeni.

Architekci wnętrz - profesjonalne podejście aranżacji państwa domu i mieszkania w Warszawie

Biuro projektowe PRW znajduje się na terenie warszawy w malowniczym otoczeniu Portu Praskiego. Nasze usługi realizujemy przede wszystkim na terenie wnętrz Warszawa, aczkolwiek chętnie współpracujemy z Klientami z innych regionów Polski. Aranżacja biura ma na celu przedstawienie Klientowi rozwiązań systemowych, które wykorzystujemy w projektach. Posiadamy również przestrzeń, w której dobieramy próbki materiałów wykorzystywanych do aranżacji wnętrz naszych Inwestorów na wspólnych spotkaniach.

Aranżacja wnętrz Warszawa

Zespół projektowy tworzą młodzi, kreatywni i kompetentni Architekci, którzy dbają o dobry design. Wieloosobowy zespół jest w stanie zaprojektować wnętrza w różnych stylach architektonicznych, dzięki swojej wszechstronnej wiedzy, doświadczeniu, pasji i umiejętnościom, są w stanie zaoferować Państwu niestandardowe pomysły, spełniające oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Na każdym etapie projektowania wnętrz nasz zespół pozostanie do dyspozycji w celu świadczenia.

Architekt wnętrz w PRW Design | 2023/2024

O architekturze myślimy poprzez funkcje przestrzeni, w której człowiek żyje, pracuje i odpoczywa. Projektowanie wnętrz zaczynamy od poznania stylu życia Klienta, jego potrzeb dotyczących komfortu zamieszkiwania czy pracy, a także preferowanej stylistyki. To pozwala nam stworzyć projekt wnętrza skrojony na miarę oczekiwań inwestora, a – dzięki doświadczeniu naszego zespołu – uwzględniający funkcjonalne rozwiązania i najbardziej aktualne trendy wnętrzarskie.

Nasza pracownia architektury wnętrz, specjalizuje się w dziedzinie aranżacji wnętrz:

Projektant wnętrz Warszawa - pomożemy w projektowaniu mieszkania i domów

Klienci komercyjni to nasza druga specjalność. Projektowanie biur jest dla nas tak samo istotne jak wnętrza prywatne. Projekt biura opiera się na kluczowych kwestiach komfortu pracy i otoczenia. Przestrzenie te odzwierciedlają charakter działalności i ich pracowników. Architekt wnętrz wraz z koordynatorem prac pozostaje do dyspozycji Klienta.

Wszystkie projekty realizujemy kompleksowo pod nadzorem architekta wnętrz i koordynatora prac. Współpracujemy ze sprawdzonymi zespołami ekip remontowych oraz posiadamy własne wyszkolone zespoły budowlane wraz z instalatorami posiadającymi uprawnienia. Projektant wnętrz udziela Klientowi wsparcia na każdym etapie remontu. Projektujemy odpowiedzialnie, z myślą o lokalnych markach i rozwiązaniach, dlatego posiadamy partnerów biznesowych między innymi AQForm, Tubądzin, Office DC, AXOR. Nadzór przebiegu prac, aż po finalne wykończenie wnętrza „pod klucz” jest gwarantem jakości realizacji i tego, co dla nas najważniejsze – satysfakcji Klienta. Udzielamy gwarancji na nasze prace z możliwością przedłużenia do 36 miesięcy.

O Nas

Jesteśmy biurem, które zajmuje się projektowaniem wnętrz w warszawie. W PRW Design opracowywane są kreatywne pomysły przestrzeni dostosowanej pod indywidualne potrzeby Inwestorów. Tworzymy idee, które spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Jesteśmy na bieżąco z trendami i uważnie monitorujemy wszystkie nowe materiały wprowadzane przez producentów na rynek, aby zaproponować innowacyjne rozwiązania wnętrzarskie. Z myślą o klientach naszej pracowni, w zamian za zaufanie przy wyborze pakietu realizacji „pod klucz” proponujemy rabat na projekt oraz przedłużenie gwarancji na prace budowlane.

Dlaczego warto nas wybrać?

Dlaczego warto nas wybrać?

Co projektujemy?

Projektujemy wnętrza indywidualne domy jednorodzinne i apartamenty oraz wnętrza użyteczności publicznej takie jak: biura, kawiarnie, restauracje, gabinety medycyny estetycznej i inne. Nie boimy się trudnych projektów, podejmujemy wyzwania i gdy osiągamy cel, sprawia nam to największą przyjemność. Projektowanie wnętrz opieramy na wcześniejszej rozmowie z Inwestorem, podczas której zbieramy najważniejsze informacje o projekcie wraz z oczekiwaniami, co przyczynia się do dalszego etapu tworzenia.

Nasze podejście - zadanie projektanta wnętrz

Projektant wnętrz to coś więcej niż specjalista w tworzeniu przestrzeni, to właśnie on sprawia, że czujesz się jak „u siebie”, bo to my projektujemy Twoją przestrzeń.

Wszystko robimy od początku do końca. Skupiamy się na projektowaniu całości, w której dbamy o najmniejsze detale. Każdy projekt wykonujemy z wysokim zaangażowaniem, a nasi Inwestorzy zawsze mają naszą pełną uwagę. Podczas realizowania posiadają pełną opiekę koordynatora prac budowlanych. Projektowanie wnętrz to codzienna praca, w której spotykamy się nowymi wyzwaniami i pełnym zapałem do tworzenia.

Pracownia PRW Design

Pracownia PRW Design została założona przez dwóch przyjaciół, którzy łączą pasje do projektowania z realizacją „pod klucz”. Sukces naszej pracowni zawdzięczamy przede wszystkim ludziom i przyjaznej atmosferze pracy. Architekci, koordynatorzy budowy, specjaliści do spraw marketingu, logistyki i administracji to świetnie zgrany zespół, który jest otwarty i pełen pozytywnej energii a Klienci podczas wizyt w naszej pracowni poczują się „jak u siebie”. W Biurze PRW Design zajmujemy się projektowaniem przede wszystkim wnętrz w warszawie, ale jesteśmy otwarci również na inne propozycji współpracy.

Realizacja „pod klucz”

Wykończenie mieszkań z PRW Design to przede wszystkim kompleksowe usługi. Dzięki naszemu programowi „pod klucz” Klienci oszczędzają swój cenny czas i pieniądze, a w zamian otrzymują funkcjonalne wnętrze, które służyć im będzie przez kolejne lata. Posiadamy niezawodne ekipy budowlane nad którymi nadzór prowadzi koordynator prac. Wieloletnie doświadczenie na rynku budowlanym sprawia, że nasze ekipy są bezkonkurencyjne. Usługa „pod klucz” to propozycja dla osób, które chciałyby, abyśmy zajęli się realizacją wykonanego przez nas projektu w ich imieniu.

Po akceptacji projektu i wyrażeniu chęci Inwestora na realizacje po klucz przez naszą firmę. Klient otrzymuje od rabat na projekt oraz voucher dla przyjaciół. Pełny nadzór obejmuje kontrolę nad zgodnością prac wykończeniowych z dokumentacją techniczną oraz jakością wykonywanych robot.

Usługa tak obejmuje również koordynację zamówień oraz dostaw materiałów czy elementów wyposażenia.

Etapy projektowania

Na pierwszym etapie projektowania poznanie potrzeb Klienta to nasz priorytet. W kolejnym spotkaniu przedstawiamy wstępne szkice układów funkcjonalnych wraz z tablicami inspiracyjnymi projektowanego wnętrza. Zestawienie materiałów, kolorów i przejrzysty kreatywny moodboard prezentujemy Klientowi, by pokazać możliwości oraz zachęcić do aktywnego współtworzenia wnętrza. Kolejnym elementem spotkania jest wyznaczenie budżetu na projekt i podpisanie umowy. Następnym etapem projektowania jest stworzenie przestrzennej koncepcji i wizualizacji. Pokazujemy całą przestrzeń, meble, detale, elementy wykończenia, materiały i kolory. Jest to etap projektu, który pokazuje, jak będzie wyglądało wnętrze. Musimy wspólnie z Klientem zdecydować czy przedstawiona przez nas propozycja odpowiada mu pod względem klimatu i przestrzeni. W tym etapie przedstawiana jest jedna koncepcja, którą omawiamy i zmieniamy według sugestii Inwestora, aż powstaje ta jedyna, wymarzona wersja wnętrza. Po zaakceptowaniu wizualizacji przygotowywane są rysunki wykonawcze wraz z całą dokumentacją potrzebną do zrealizowania projektu. Cały projekt zamieszczony jest w książce, która powinna znajdować się na budowie przez cały okres jej trwania. Wszyscy nasi wykonawcy mają dostęp do pełnego projektu, dzięki czemu nie dochodzi do błędów i nie ma niejasności oraz wątpliwości. Inwestor otrzymuje drugi egzemplarz projektu w wersji papierowej i w formie elektronicznej. Jest to kompletna dokumentacja potrzebna do dokładnego odwzorowania projektu w realnym wnętrzu. Wybieramy wszelkie materiały wykończeniowe i elementy wyposażenia według wcześniej ustalonego budżetu. Po kolei dobieramy do siebie odcienie, kolory i faktury, aby tworzyły harmonijną całość. Wybieramy lampy, meble ruchome, tapety, materiały obiciowe i wszystkie inne potrzebne elementy projektu. Po akceptacji wyborów wykonujemy wycenę wraz z wszystkimi elementami na indywidualne zamówienie. Wycena projektów jest bardzo dokładna, kontrolujemy finanse realizacji, przejrzysty kosztorys za materiały i robociznę tak by Inwestor był pewny swego budżetu.

Projekty Komercyjne

W biurze PRW Design zajmujemy się również projektowaniem i realizowaniem wnętrz biurowych. Są to dla nas satysfakcjonujące projekty, w których możemy wykazać się kreatywnością naszego zespołu architektów. Projektowanie wnętrz biurowych jest do długo etapowy proces, w którym uczestniczy Inwestor na wszystkich etapach jego powstawania. Oferujemy wsparcie już na etapie wyboru nieruchomości. Zweryfikujemy zagadnienia formalne i dostosujemy projekt obiektu do szczególnych norm technicznych. Głównym celem towarzyszącym naszym projektom jest wykreowanie przestrzeni komfortowej dla użytkowników. Tworzymy aranżacje wnętrz biurowych nie tylko o wysokim standardzie designu, ale również ergonomiczne i funkcjonalne. Dodatkowym atutem programu wykańczania „pod klucz” jest to, że zdejmiemy z Inwestora ciężar prowadzenia inwestycji i damy gotowe, sprawdzone rozwiązania. Pełny nadzór nad inwestycją obejmuje kontrolę nad zgodnością prac wykończeniowych z dokumentacją techniczną oraz jakością wykonywanych robot.

Usługa tak obejmuje również koordynację zamówień oraz dostaw materiałów czy elementów wyposażenia. Udzielamy na nasze prace gwarancji i zapewniamy doskonałą obsługę pogwarancyjną. Aranżacje biur mają na celu przedstawiać charakter firmy, tak by jej pracownicy oraz dotychczasowi Klienci nie czuli się swobodnie. Wnętrza biurowe to również wyposażenie meblowe, dlatego projektujemy i dostarczamy wysokiej jakości, efektowne meble, które swoim designem nadają wyjątkowości realizowanym przez nas przestrzeniom spełniając zarazem funkcje użytkowe. Dzięki wieloletniej współpracy ze sprawdzonymi polskimi producentami mebli możemy zrealizować każde, nawet najbardziej wymagające zamówienie w oparciu o najwyższe standardy jakości.

Nasz architekt wnętrz zajmuje się także aranżacją:

Architekci wnętrz PRW Design w Warszawie

Architektura wnętrz to sztuka kształtowania wnętrz architektonicznych, obejmuje wystrój i wyposażenie ruchome. Projektowanie wnętrz uwzględnia funkcji pomieszczenia oraz ergonomiczne przystosowanie projektu do potrzeb Klienta.

Jesteśmy interdyscyplinarnym studiem projektowym, złożonym z architektów i grafików, których zamiłowanie do tworzenia zawsze wychodziło dalece poza ramy jednej branży. Tym właśnie charakteryzuje się dobry projektant wnętrz.

Poznaj biuro projektowania w Warszawie

Dzięki doświadczeniu zdobytemu na przestrzeni lat w różnych sektorach kreatywnych, tworzymy kompleksowe aranżacje wnętrz. Nasi architekci wnętrz wzbogacają je o identyfikację wizualną, budując w ten sposób projekty o spójnym i unikalnym charakterze. Tym, co łączy nasze aranżację wnętrza to dbałość o detal oraz stosowanie niekonwencjonalnych rozwiązań.

Kładziemy nacisk na projektowanie wnętrza takiego, w którym Klient będzie czuł się komfortowo przez lata, opierając się na poczuciu estetyki architekta wnętrz, obowiązujących trendach i oczekiwaniach Klienta. Architektura wnętrz to miejsce, w którym świeżość i nowatorstwo pomysłów łączy ze sobą architekt wnętrz.

Uważamy, że na sukces każdego projektu składają się doświadczenie architekta wnętrz, wiedza, otwarty umysł w projektowaniu wnętrz i zaufanie, dlatego też projektanci wnętrz opierają o te wartości relację z Klientem, wspólnie opracowując wielowarstwowy scenariusz. Architektura wnętrz to eksperymentowanie kolorem, teksturą i formą mebli oraz dodatków.

Powstałe na jego podstawie projekty wnętrz, to nie tylko zbiór pięknych ilustracji ale przede wszystkim to profesjonalne projektowanie wnętrz i wynik merytorycznych rozwiązań, w których każdy element ma swoje uzasadnienie i wytłumaczenie. Projektowanie wnętrz to przede wszystkim nieszablonowe myślenie, które projektant wnętrz zmienia w innowacyjne rozwiązania.

Projektant wnętrz Warszawa i okolice

Na profesjonalne projektowanie wnętrz również ma wpływ architekt wnętrz i jego wsparcie na każdym etapie projektowania. Jako zespół PRW Design jesteśmy obecni z architektem wnętrz na wszystkich etapach projektu a nasza praca nie kończy się z momentem przekazania zamówionych materiałów. Architekt wnętrz czuwa nad organizacją przedsięwzięcia oraz prawidłową implementacją, służąc naszym Klientom radą oraz zdobytym doświadczeniem. Projektant wnętrz na terenie warszawy dojedzie na inwestycje w tedy kiedy wyniknie taka potrzeba, dzięki usłudze nadzoru autorskiego.

P
  • Projekt
  • Realizacja
  • Wnętrz
TO DLA NAS WAŻNE

Dbamy, aby nasze wnętrza były nie tylko piękne, ale przede wszystkim przemyślane i funkcjonalne.

 

Realizujemy projekty zarówno mieszkalne, jak i biurowe. Cenimy oryginalność, wykorzystanie nowoczesnych trendów, a naszym priorytetem jest zrozumienie potrzeb Klienta, by tworzyć przestrzenie, w których chce się przebywać.

Dlaczego

Warto nas wybrać?

Wnętrza realizujemy
kompleksowo
Posiadamy doświadczony
zespół architektów
Desing idzie w parze
z trwałośćią materiałów
Udzielamy 36 miesięcy gwarancji
na nasze prace
Przywiązujemy wagę
do detalu i wysokiej jakości
wykończenia
Nasze projekty
są funkcjonalne i nowoczesne
Realizacje nadzorowane
są przez koordynatowów
prac
Kontrolujemy finanse
realizacji, przejrzysty kosztorys
materiałów i robocizny
WYBRANE

Realizacje