Projektowanie wnętrz Warszawa

PRW Design jest renomowaną pracownią projektową, która posiada bogatą ofertę, nie tylko projektową, ale również realizacji „pod klucz”. Tworzymy projekty wnętrz dla Klientów indywidualnych oraz komercyjnych. Cenimy oryginalność, wykorzystujemy nowoczesne trendy, prostą formę nie zapominając o funkcjonalności i ergonomii. Architekt wnętrz dostępny jest dla Inwestora na każdym etapie projektu i realizacji. Szeroka oferta usług oraz ogrom proponowanych możliwości z całą pewnością pozwoli Państwu urzeczywistnić marzenia dotyczące własnej przestrzeni.

Architekci wnętrz - profesjonalne podejście aranżacji państwa domu i mieszkania w Warszawie

Biuro projektowe PRW znajduje się na terenie warszawy w malowniczym otoczeniu Portu Praskiego. Nasze usługi realizujemy przede wszystkim na terenie wnętrz Warszawa, aczkolwiek chętnie współpracujemy z Klientami z innych regionów Polski. Aranżacja biura ma na celu przedstawienie Klientowi rozwiązań systemowych, które wykorzystujemy w projektach. Posiadamy również przestrzeń, w której dobieramy próbki materiałów wykorzystywanych do aranżacji wnętrz naszych Inwestorów na wspólnych spotkaniach.

Aranżacja wnętrz Warszawa

Zespół projektowy tworzą młodzi, kreatywni i kompetentni Architekci, którzy dbają o dobry design. Wieloosobowy zespół jest w stanie zaprojektować wnętrza w różnych stylach architektonicznych, dzięki swojej wszechstronnej wiedzy, doświadczeniu, pasji i umiejętnościom, są w stanie zaoferować Państwu niestandardowe pomysły, spełniające oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Na każdym etapie projektowania wnętrz nasz zespół pozostanie do dyspozycji w celu świadczenia.

Architekt wnętrz w PRW Design | 2021

O architekturze myślimy poprzez funkcje przestrzeni, w której człowiek żyje, pracuje i odpoczywa. Projektowanie wnętrz zaczynamy od poznania stylu życia Klienta, jego potrzeb dotyczących komfortu zamieszkiwania czy pracy, a także preferowanej stylistyki. To pozwala nam stworzyć projekt wnętrza skrojony na miarę oczekiwań inwestora, a – dzięki doświadczeniu naszego zespołu – uwzględniający funkcjonalne rozwiązania i najbardziej aktualne trendy wnętrzarskie.

Projektant wnętrz Warszawa - pomożemy w projektowaniu mieszkania i domów

Klienci komercyjni to nasza druga specjalność. Projektowanie biur jest dla nas tak samo istotne jak wnętrza prywatne. Projekt biura opiera się na kluczowych kwestiach komfortu pracy i otoczenia. Przestrzenie te odzwierciedlają charakter działalności i ich pracowników. Architekt wnętrz wraz z koordynatorem prac pozostaje do dyspozycji Klienta.

Wszystkie projekty realizujemy kompleksowo pod nadzorem architekta wnętrz i koordynatora prac. Współpracujemy ze sprawdzonymi zespołami ekip remontowych oraz posiadamy własne wyszkolone zespoły budowlane wraz z instalatorami posiadającymi uprawnienia. Projektant wnętrz udziela Klientowi wsparcia na każdym etapie remontu. Projektujemy odpowiedzialnie, z myślą o lokalnych markach i rozwiązaniach, dlatego posiadamy partnerów biznesowych między innymi AQForm, Tubądzin, Office DC, AXOR. Nadzór przebiegu prac, aż po finalne wykończenie wnętrza „pod klucz” jest gwarantem jakości realizacji i tego, co dla nas najważniejsze – satysfakcji Klienta. Udzielamy gwarancji na nasze prace z możliwością przedłużenia do 36 miesięcy.

P
  • Projekt
  • Realizacja
  • Wnętrz
TO DLA NAS WAŻNE

Dbamy, aby nasze wnętrza były nie tylko piękne, ale przede wszystkim przemyślane i funkcjonalne.

Realizujemy projekty zarówno mieszkalne, jak i biurowe. Cenimy oryginalność, wykorzystanie nowoczesnych trendów, a naszym priorytetem jest zrozumienie potrzeb Klienta, by tworzyć przestrzenie, w których chce się przebywać.

WYBRANE

Realizacje