B

Dom w stylu Modern Classic

20.04.2023

Elegancki dom gościnny pod Warszawą

Dom pod Warszawą w stylu Modern Classic 
 

Okolice Konstancina pod Warszawą to miejsce idealne dla wszystkich, którzy cenią spokój i bliskość natury. Przedmieścia w otoczeniu sosnowych lasów, z dala od pędu
stolicy, stanowią atrakcyjne miejsce do życia. Jeden ze znajdujących się tu domów potrzebuje renowacji, którą przeprowadzi nasz zespół. Poznajcie plan tej metamorfozy. 

 

Budynek, który zostanie poddany remontowi, będzie docelowo pełnić funkcję domu gościnnego będącego zapleczem rezydencji na sąsiadującej posesji. Wyglądem zewnętrznym ma nawiązywać do elewacji głównej rezydencji.

Aby odzyskać dawny blask obiektu, przeprowadzimy remont dachu, konieczna będzie również modernizacja elewacji oraz realizacja wnętrz. Doradzimy również w wyborze produktów wykończeniowych oraz je dostarczymy. 

 

Akcja: elewacja 

Nowoczesna bryła budynku zostanie podkreślona dzięki odnowionej elewacji.

 

Czerń zastosowana na dużych płaszczyznach - w dolnej części budynku oraz przy oknach balkonowych, doda domowi charakteru i elegancji. Pozostałą część elewacji
stworzą płyty z materiału Dekton od Cosentino w kolorze jasnego beżu. Surowość stonowanej kolorystyki przełamuje drewniany taras. 

         

Szczypta luksusu: projektowanie i aranżacja wnętrz 

Wnętrza zostaną zaprojektowane w stylu Modern Classic. Zastosujemy tu naturalne materiały - ze względu na ich szlachetność i ponadczasowość. Drewno, fornir i kamień pięknie się starzeją i nigdy nie wychodzą z mody. Ściany ozdobi modna sztukateria. Na podłodze pojawi się drewniana jodełka, a całości dopełniają złote dodatki w postaci lamp czy mosiężnych uchwytów.

 

Kuchnia

Kuchnia ma być jasna  i funkcjonalna. Powstanie tu elegancka zabudowa ze złotymi uchwytami: subtelna i niemal wtopiona w ścianę.

Blat roboczy i strefa zmywania umieszczone pod oknem, dadzą możliwość podziwiania otaczającej natury. Ozdobą wnętrza stanie się kamienna wyspa (wykonana z materiału Dekton Morpheus Cosentino) z widocznymi żyłami. Dekton zastosujemy również na blacie roboczym. 

Salon

Salon zostanie utrzymany w stonowanych barwach - beżu i czerni. Aby ożywić wnętrze, wprowadzimy mocny kolorystyczny akcent w postaci aksamitnej pomarańczowej sofy. Przytulności doda klasyczny kominek, sprzyjający relaksacji i wyciszeniu. 

 

   

Toaleta i salon kąpielowy

Toaleta ma stanowić konsekwentną kontynuacją całości - utrzymana w czerni i bieli, ze złotymi dodatkami. Podłogę pokryje tu modne terazzo. Łazienka na piętrze ma przypominać elegancki salon kąpielowy. Znajdą się tu wolnostojąca wanna z widokiem na ogród, prysznic typu walk-in oraz duże lustro wraz z toaletką i wolnostojącą umywalką. Podłogę i ściany ozdobi kamień naturalny w postaci płytek Tundra Grey, który wnosi do wnętrza nową jakość.  

 

Całość wymaga od nas precyzji, skupienia na detalach oraz dostarczenia materiałów najwyższej jakości. Renowacja budynku pozwoli mu odzyskać dawną świetność. Wkrótce powstanie tu przytulne miejsce, w którym każdy gość poczuje się jak u siebie, mogąc cieszyć się bliskością natury w komfortowych, wyrafinowanych wnętrzach. 

Cały projekt możesz zobaczyć w zakładce Realizacje - Projekt #65 

 

Projekty wnętrz z PRW Design 

Szukasz architekta wnętrz na terenie Warszawy? Potrzebujesz wsparcia w aranżacji wnętrz? Oczekujesz wsparcia profesjonalistów, którzy w każdy projekt wkładają serce, jednocześnie stawiając na jakość bez kompromisów?

Skontaktuj się z nami! Wspólnie z pewnością stworzymy coś niezwykłego!


 

 

CZYTAJ RóWNIEż

Realizacje & Projekty

Nowoczesny eklektyzm

01.09.2023

Realizacje & Projekty

Minimal w dobrym stylu

20.01.2023