K

Kariera

Cały czas szukamy nowych talentów do naszego zespołu. Chcesz spróbować? Aplikuj!

Szukamy

Asystent Project Managera

Osoba na tym stanowisku  będzie administracyjnym wsparciem zespołu odpowiedzialnego za realizację projektów aranżacji wnętrz.

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

•    Prowadzenie rejestru i kalendarza projektów;
•    Nadzór nad terminowością wykonywanych prac na budowie w oparciu o harmonogram;
•    Przygotowywanie (uzupełnianie) umów i zleceń oraz ich rejestrowanie;
•    Sporządzanie zamówień, weryfikacja ofert dostawców i podwykonawców w oparciu o budżet;
•    Rejestrowanie dokumentów kosztowych realizowanych projektów;
•    Uczestniczenie w naradach koordynacyjnych;
•    Weryfikacja przedmiarów i obmiarów robót;
•    Sporządzanie dokumentacji warsztatowej i powykonawczej;
•    Obsługa korespondencji.

Wymagania:

•    Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów na kierunku budownictwo, architektura, gospodarka przestrzenna;
•    Znajomość programów Autocad (2D), pakiet MS Office (w szczególności MS Excel);
•    Umiejętność pracy w zespole, wysoka komunikatywność;
•    Umiejętność dobrej organizacji i planowania pracy (terminowość);
•    Prawo jazdy kat. B;
•    Mile widziana znajomość języka angielskiego;
•    Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

•    Umowa o pracę;
•    Udział w szkoleniach produktowych i technicznych;
•    Pracę w przyjaznym, zgranym zespole, w którym zawsze będziesz mógł liczyć na pomoc;
•    Narzędzia do pracy (telefon, komputer);

Wraz z aplikacją prosimy o zawarcie klauzuli:

Specjalista ds. ofert - kosztorysant

Osoba na tym stanowisku  będzie wsparciem naszego zespołu w zakresie przygotowywania wycen prac remontowych oraz wycen specyfikacji materiałów wykończeniowych. Do Twoich zadań będzie również należało pozyskiwanie i analizowanie ofert podwykonawców.

•    Analiza dokumentacji projektowej;
•    Ustalanie technologii i detali realizacji z architektem prowadzącym;
•    Opracowywanie przedmiarów i budżetowanie robót;
•    Przygotowywanie i wycena specyfikacji materiałów wykończeniowych;
•    Udział w wizjach lokalnych / ocena ryzyk;
•    Opracowywanie dokumentów ofertowych;
•    Negocjacje z podwykonawcami i dostawcami;
•    Przygotowywanie specyfikacji robót / materiałów do realizacji.

Wymagania:

•    Wykształcenie wyższe inżynierskie lub magisterskie - kierunek budownictwo lub architektura;
•    Dobra znajomość języka angielskiego;

Oferujemy:

•    Umowa o pracę (pełen etat);