B

Metamorfoza w trzech kolorach

Metamorfoza bliźniaka pod Warszawą

Metamorfoza w trzech kolorach
 

W dwóch najbliższych wpisach chcemy podzielić się metamorfozą bliźniaka pod Warszawą. Najpierw skupimy się na parterze. Stworzyliśmy projekt nowej aranżacji, odpowiadaliśmy również za jego realizację. Tak powstała elegancka, nowoczesna przestrzeń, w której dominują trzy podstawowe kolory: czerń, szarość i biel.

 

Kuchnia

Kuchnia jest przestrzenią pełną elegancji. Powściągliwość kolorów równoważy bogactwo wzorów. Na podłodze króluje modny motyw terazzo w subtelnym, jasnoszarym wydaniu. Ściany zdobi natomiast kamień o wyrazistym białym rysunku na czarnej powierzchni.

Prosta zabudowa nie tworzy konkurencji dla tego dekoracyjnego elementu. Po prawej znalazła się podświetlana czarna gablota na ceramikę. Całości dopełnia fakturowane szkło i ryflowania, które współgrają z panelami w jadalni i salonie.

 

                  

 

Salon 

Charakter salonu określa odważnie zastosowana czerń zastosowana na ścianie z kominkiem. Znalazł się tu komfortowy narożnik oraz strefa TV. Wzrok przyciągają wiszące lampy Balloon projektu Meike Harde dla marki Bolia - ukłon w stronę tradycyjnego rzemiosła w nowoczesnym wydaniu.

WC

Monochromatyczne wnętrza parteru przełamuje WC dla gości. Pierwsze skrzypce gra tu bezkompromisowy duet - terazzo wraz z optymistyczną pomarańczą. To zestawienie wzbogacone o czarne akcenty stworzyło świeże, energetyczne połączenie.  

 

                        

              

              

                 

Cały projekt możesz zobaczyć w zakładce Realizacje - Projekt #30 

 

Projekt wnętrz z PRW Design 

Szukasz architekta wnętrz w Warszawie? Potrzebujesz wsparcia w aranżacji wnętrz? Oczekujesz wsparcia profesjonalistów, którzy w każdy projekt wkładają serce, jednocześnie stawiając na jakość bez kompromisów?

Skontaktuj się z nami! Wspólnie z pewnością stworzymy coś niezwykłego!

CZYTAJ RóWNIEż

Architekci

Poznajmy się!

23.10.2022

Realizacje & Projekty

Nowoczesny eklektyzm

01.09.2023